VolkswagenWeekend від Атлант-М

Свято шанувальників бренду Volkswagen в Собі Клаб 13.06.2021 року.
VolkswagenWeekend

З початку 2021 року у бренду Volkswagen в Україні відбулося одразу кілька прем’єр і у легковій групі, і серед комерційних моделей. Звісно, карантинні обмеження не далі змогу побачити та випробувати на тест-драйві новинки всім охочим, тож автоцентри «Атлант-М» вирішили у неділю 13 червня дати змогу шанувальникам бренду Volkswagen зустрітися, поспілкуватися та нарешті побачити одразу всі прем’єрні моделі.

Заміський комплекс «Собі Клаб» для заходу було обрано не випадково, адже чудова атмосфера відпочинку на природі з друзями, рідними та дітьми – це найкращий варіант літнього вікенду у стилі Volkswagen.

Кілька сотен гостей, близько 150 тест-драйвів, 2 корисні контраварійні тренінги для водіїв та 11 автомобілів на заході, серед яких нові T-Cross, Tiguan, Golf, Passat, Caddy, бестселер Touareg і T-Roc. Відчувався дуже жвавий інтерес до бренду Volkswagen в цілому та його оновленням цього року в Україні.

А після оффроуд - тестів чи корисних порад водіям гості заходу разом з малечею обирали активний відпочинок: велопрогулянки, рибалку, катання на конях чи дитячу зону з аніматорами для найменших відвідувачів свято. Щоб спогади про цей чудовий літній день залишалися назавжди, гості мали змогу зробити миттевий друк своїх фото з Instagram за хештегом заходу.

Одним словом, справжній VolkswagenWeekend спілкування у компанії шанувальників бренду!

Image

Нагадуємо, що всі фото з заходу доступні за посиланням:

- на Фейсбук в галереї заходу:

- в онлайн-гелереї Zonerama:

Автоцентри "Атлант-М" в Києві:

  • Вацлава Гавела, 4 044 391 44 44
  • Дніпровська наб., 16 044 536 9 536
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image