Зимові колеса в зборі 2020/2021

Тільки зимові комплектні колеса в зборі Volkswagen оптимально адаптовані до вимог Вашого автомобіля.
Колеса Шины Volkswagen

100 % Volkswagen. 100 % Якість.

Комплекти зимових коліс з асортименту аксесуарів Volkswagen вирізняються високою якістю та ідеально підходять до відповідної моделі Volkswagen.
Спираючись на багаторічний досвід, наші розробники підбирають оптимальні комбінації дисків і шин для кожного типу автомобіля та стежать за дотриманням високих вимог Volkswagen до рівня якості й безпеки.
Водночас основну увагу приділяють перевірці технічної можливості встановлення - на додачу до навантаження на вісь враховуються також варіанти двигунів та розміри компонентів гальмівної системи.

Голографічна наклейка на комплектних колесах Volkswagen - це вірна ознака того, що ви
дійсно купуєте оригінал!

ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ ЗИМОВИХ КОЛЕС В ЗБОРІ 2020/2021(17,5Mb)

Уникайте компромісів при виборі аксесуарів: Тільки зимові комплектні колеса в зборі Volkswagen оптимально адаптовані до вимог Вашого автомобіля і вигідно відрізняються від інших коліс в зборі з точки зору безпеки, якості та дизайну.

Чому ви можете покладатися тільки на оригінальний товар при виборі зимових комплектних коліс в зборі?

 • Ідеальна комбінація диска та шини.
  ідеально підходять до вашого Volkswagen. Комплектні колеса в зборі від Volkswagen
  розробляються з урахуванням особливостей кожної конкретної моделі Volkswagen. Наші інженери використовують багаторічний досвід, щоб створити ідеальне поєднання колесо-шина-автомобіль, щоб кожен зміг відчути високі стандарти якості та безпеки Volkswagen.
 • Надійний захист. Навіть взимку.
  Оригінальні зимові диски Volkswagen були спеціально розроблені для використання на снігу та грязі. Поверхня розроблена спеціально для специфічних зимових умов та гарантує високу стійкість до корозії. Всі диски легко очищаються та дуже стійкі - зокрема, до дорожньої солі.
 • Диски. Екстремальна витривалість.
  Внутрішні процедури тестування Volkswagen для легкосплавних дисків значно обширні, строгі та інтенсивніші, ніж потрібно за законом. Всі диски піддаються випробуванням на міцність, якість матеріалів та надійність. Тільки після цього прходить останній тест на автомобілі в найсуворіших умовах на випробувальному треку.
 • Шини. Більше зчеплення. Менше ризик.
  Протягом усього терміну експлуатації колесо контактує з поверхньою дороги. Через це шина повинна витримувати усі нерівності дороги не зважаючи на будь які погодні умови– тобто для нас все починається з шин преміум класу.
 • Ідеальна взаємодія. Монтаж колес в зборі.
  Виробничі потужності повністю автоматизують установку - обід і шина об’єднуються в продукт високої якості. Точне виробництво в умовах контрольованої температури забезпечує високу якість наших коліс в зборі.

Консультація у відділах запчастин:

 • "Атлант-М Дніпровська набережна" 044 536 9 536
 • "Атлант-М Київ" 0 800 300 1122
 • "Атлант-М Дніпро" 0 800 30 50 30