Акція "Свіжий подих вашого авто"

Антибактеріальна обробка кондиціонера за акційною ціною 799 грн.
1

Поява неприємних запахів псує атмосферу в салоні, створюючи дискомфорт для водія та пасажирів, до того ж може містити небезпеку для здоров'я водія та його пасажирів. Тому якісна чистка та обробка ситеми кондиціонування — важлива процедура, яку необхідно регулярно проводити для свого авто та оновлювати фільтр салону.

Акційна пропозиція з 29.03.2021 по 31.10.2021:

Антибактеріальна ультразвукова обробка кондиціонера за фіксованою ціною – 799 грн.*

В акційну пропозицію входить:

  • антибактеріальна обробка повітропроводу
  • антибактеріальна обробка випарника системи кондиціонування  

Це забезпечить видалення неприємних запахів з системи кондиціонування, нейтралізує бактеріальні зараження, грибки і бактерії в системі кондиціонування повітря і виведе їх з випарника. Відзначимо, що сучасні вугільні фільтри не пропускають до салону навіть запахи, отже ми рекомендуємо використовувати саме такі фільтри!

Ми рекомендуємо дезінфікувати і проводити антибактеріальну обробку кондиціонера не менше 2-х разів на рік: на початку і в кінці основного сезону кондиціонування, щоб забезпечити якісне функціонування кондиціонера. Таким чином, своєчасна чистка і антибактеріальна обробка автомобільного кондиціонера допоможуть продовжити термін його служби і не допустити появу багатьох несправностей.

*У вартість робіт по акції не входить вартість  фільтра при необхідності його заміни.

Більш детальна інформація та ЗАПИС на СТО:

 
 

Дізнайтесь про інші акції, спецпропозиції та програми лояльності наших сервісних центрів: