Ремонт та ТО Volkswagen з США та Європи.

Найчастіші запитання щодо ТО та ремонту автомобілів з США та Європи.
Volksagen USA service

Ви купили автомобіль Volkswagen з американського чи європейського ринку?

Для офіційного сервісу Volkswagen немає різниці країна походження чи продажу авто нашого бренду, але є де-які особливості обслуговування таких Volkswagen.

 • Чи бачить / має можливості доступу СТО Volkswagen в Україні до історії автомобілів Volkswagen з США та  Європи?

Так, за він-кодом авто ми маємо можливість перевірити всю історію обслуговування Volkswagen з США чи Європи на офіційному сервісі в інших країнах світу та продовжити обслуговування авто згідно з регламентом сервісу Volkswagen

 • Чи відрізняються оригінальні запчастини для Volkswagen з США та Європи від запчастин для Volkswagen, які продаються в Україні?

Так, особливо запчастини для Volkswagen з США. Вони мають інакше від європейського кодування та відрізняються у звязку з відмінністю моделей Volkswagen на ринку США. Але офіційний сервіс Volkswagen має доступ для замовлення та придбання запчастин для Volkswagen з американського ринку.

 • Чи є в наявності запчастини для Volkswagen з США? Який строк їх поставки до Київа?

Volkswagen сформував широкий асортимент найпопулярніших запчастин для автомобілів з США на своєму європейському складі, тож ми отримуємо такі запчастини до Києва в середньому впродовж лише 3-4 днів.

 • Чи можна зробити дублікат / другий ключ для автомобіля Volkswagen з США?

Так, можна. Наприклад, вартість другого ключа для автомобілів Volkswagen з США коштує орієнтовно 7 000 - 10 000 грн, строк виконання замовлення - 3-4 тижні.

 • Чи розповсюджуються на Volkswagen з США та Європи знижки чи акції офіційного сервісу Volkswagen в Україні?

Так,  на автомобілі Volkswagen з США та Європи віком від 4-х років діють знижки: до -25% на оригінальні запчастини Volkswagen та Volkswagen Economy та знижка до -20% на сервісні послуги на наших СТО.

 • Чи є гарантія на оригінальні запчастини, встановлені в Україні на офіційному сервісі Volkswagen на автомобілі Volkswagen з США та Європи?

Так, на всі оригінальні запчастини Volkswagen та Volkswagen Economy, які встановлюються на наших СТО на автомобілі Volkswagen з США та Європи діє офіційна гарантія 2 роки

 • Як дізнатися, яку моторна оливу доливати в автомобілі Volkswagen з США та Європи?

Допуск масла визначається за типом двигуна, який стоїть на авто, за індексом по SAE,
тому при запиті сервісного листа в ELSA на Ваш автомобіль ми керуємося VIN номером машини при підборі допуску оливи.

 • За яким регламентом проводиться ТО / розраховується ТО для автомобілів Volkswagen з США та Європи?

Офіційний сервіс Volkswagen в Україні рекомендує проводити ТО на автомобілі Volkswagen з США та Європи за регламентом 15 000 км або 1 раз на рік та робить розрахунок технічного обслуговування згідно ELSA PRO за регламентом для ринку України.

 • Що включає технічне обслуговування панорамних люків, які часто є в комплектації автомобілі Volkswagen з США та Європи?

Технічне обслуговування панорамних люків включає чищення і змащення панорамного люка, проведення технічного обслуговування, в ході якого виявляються несправності і перевіряється герметичність водостоків та робота механізмів.

 

Більш детальна інформація та ЗАПИС на СТО:

 • Атлант-М, Київ, Дніпровська набережна, 16, тел.: 044 536 9 536  ЗАПИС ОНЛАЙН
 • Атлант-М, Київ, Вацлава Гавела, 4, тел.: 044 391 44 44 ЗАПИС ОНЛАЙН

Акція "Volkswagen Service 4+"
 (на 2021 рік)

Для власників Volkswagen віком понад 4 роки: -25% на оригінальні запчастини Volkswagen та до -20% на сервісні послуги по їх заміні. Детальніше