Спецпропозиції СТО Volkswagen "Атлант-М" на Дніпровській набережній

Всі актуальні акції та програми лояльності для Клієнтів відділу сервісу.
service_dp

Ми вдячні, що Ви обираєте наш сервісний центр для обслуговування своїх автомобілів, тож ми приготували для Вас спеціальні програми лояльності, які діють на постійній основі.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА СТО (Київ, Дніпровська наб., 16) або за тел.: 044 536 9 536

 

Знижки за "вік" автомобіля*

На нашій СТО діє спеціальна тарифна сітка вартості нормо-години в залежності від віку автомобіля та -25% на оригінальні запчастини Volkswagen для авто >4-х років.

Спеціальний тариф не сумується зі знижками по акціях і регулярної знижкою клієнта на роботи, при обслуговуванні вибирається найбільша знижка/тариф клієнта.

Бренд: моделі авто до 4-х років від 4-х до 5-ти років від 5-ти до 6-ти років Старші за 6 років
Volkswagen: Polo, UP, Lupo, CrossPolo, Golf, Golf+, Golf Variant/SportWagen, Jetta, New Beetle 810,00 729,00 688,50 648,00
Volkswagen: Passat, Passat Variant, CC, Alltrack, Eos, Tiguan, Touran, Golf GTI, Caddy, Scirocco, CrossTouran. 888,00 799,20 754,80 710,40
Volkswagen: Arteon, Phaeton,Touareg, Multivan, Transporter, Caravelle,Crafter,LT, Amarok, Sharan 1050,00 945,00 892,50 840,00
Skoda: всі моделі 750,00 675,00 637,50 600,00

Оновлення від 01.09.2020 року, ціни вказано в грн. з ПДВ/за нормо-годину

Знижки до -50%* на СТО до Вашого Дня народження!

Знижки діють лише для для існуючих клієнтів впродовж 10 днів від дня народження. Знижки до Дня народження є одноразовими впродовж 1 року та не сумується з іншими акційними пропозиціями автоцентра, а також з регулярною знижкою клієнта. Знижка не розповсюджується на роботи відділу кузовного ремонту.

Найменування Розмір Строк дії
Знижка на роботи СТО -50% 10 днів
Знижка на запчастини -15% 10 днів

Зверніть увагу! Для отримання знижки до дня народження потрібен паспорт / копія паспорта власника авто - іменинника.

Економна неділя - 10%* знижка на СТО.

Бажаєте зекономити на сервісі? Тоді ми чекаємо на Вас у неділю на нашій СТО. Саме у неділю для наших клієнтів (фізичних осіб) на СТО діють спеціальні дисконтні умови на сервіс автомобілів:

Найменування Розмір Строк дії
Знижка на роботи СТО -10% Щонеділі
Знижка на запчастини -10% Щонеділі

Акція "Volkswagen Service 4+" (2021 рік)

Для власників авто віком понад 4 роки: -25% на окремі оригінальні запчастини Volkswagen! Масляні, повітряні та інші фільтри, АКБ, гальмівні колодки, амортизатори та інше.

Детальніше

 

Про сервісний центр "Атлант-М" на  Дніпровській набережній:

Сервісний центр обладнаний відповідно до стандартів Volkswagen і включає 3 основних ділянки:

  • Ділянка ТО і ремонту автомобілів - 17 постів, в тому числі пости для обслуговування броньованих і великогабаритних авто;
  • Ділянка малярно-кузовних робіт - 2 пости підготовки, 5 постів рихтування та 1 камера для фарбування;
  • Ділянка по додатковому обладнанню автомобілів.

До послуг власників автомобілів Volkswagen і Skoda повний спектр сервісних, гарантійних, малярно-кузовних робіт, а також продаж запасних частин (більше 8 000 найменувань в наявності), додаткового обладнання та аксесуарів. В рамках СТО працює спеціальний Fleet-servicecentre, що спеціалізується на обслуговуванні корпоративних клієнтів Volkswagen, а також NORA центрі обслуговування СТО-партнерів.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

* У випадку коли роботи з техобслуговування та ремонту автомобіля (iв) клiєнта-фiзичної особи виконуються з використанням власних запчастин клієнта, знижки, що діють на СТО на роботи та супvтнi послуги (в т.ч. мийка авто, евакуація та iнше) до таких робiт не застосовуються. Бонуси клiєнта - учасника "Програми лоялності Атлант-М", якi були нapaxoвaнi (накопиченi) на його бонусному рахунку за попередні сервісні послуги, купiвлю запасних частин, aкcecyapiв, тощо, при оплатi таких сервiсних послуг та робiт, не використовуються.

Вказані пропозиції дійсні для іклієнтів автоцентру - фізичних осіб. Знижки не сумується з іншими акційними пропозиціями, а також з регулярною знижкою клієнта.

Більш детальну інформацію та ціни Ви можете отримати за телефоном:

Атлант-М (Київ, Дніпровська набережна): 044 536 9 536