Новини автосалону
27.12.2019

VW Атлант-М передав лідеру логістичного ринку «Нова Пошта» 10 новеньких бізнес-фургонів Caddy Kasten. Атлант-М Київ

Новорічні подарунки доїдуть швидко на фургонах Caddy Kasten від Атлант-М!Київський дилерський центр VW Атлант-М передав лідеру логістичного ринку «Нова Пошта» 10 новеньких бізнес-фургонів Caddy Kasten, які були спеціально переобладнані під потреби експрес-доставки.
1

Зокрема, задні асиметричні двостулкові двері з розширеною лівою частиною зроблять зручнішим швидке завантаження. Також до заводської комплектації додані радіопідготовка, кондиціонер «Climatic» та бокс для речей.


Caddy Kasten виробництва одного із найбільших німецьких автоконцернів VW — фігурант та переможець численних рейтингів комерційних авто за їх надійність, функціональність та економічність в експлуатації та обслуговуванні.


Міжнародний автомобільний холдинг "Атлант-М" представлено в Україні трьома автоцентрами. У цьому році холдинг відсвяткував свою 28 річницю. Автоцентр «Атлант-М Київ» багато років входить до трійки лідерів ринку, а у 2018 році став першим за обсягами продажу.


«Нова Пошта» - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту - до відділення, почтомату, за адресою - і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 6000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень тільки за 2018 перевищила 174 млн.