Атлант-М Київ | офіційні дилери Volkswagen Новини

Свіжі та актуальні новини від Атлант-М Київ | офіційні дилери Volkswagen.

  1. Новини
  2. VW Атлант-М передав лідеру логістичного ринку «Нова Пошта» 10 новеньких бізнес-фургонів Caddy Kasten. Атлант-М Київ
27.12.2019
Новини автосалону

VW Атлант-М передав лідеру логістичного ринку «Нова Пошта» 10 новеньких бізнес-фургонів Caddy Kasten. Атлант-М Київ

Новорічні подарунки доїдуть швидко на фургонах Caddy Kasten від Атлант-М!Київський дилерський центр VW Атлант-М передав лідеру логістичного ринку «Нова Пошта» 10 новеньких бізнес-фургонів Caddy Kasten, які були спеціально переобладнані під потреби експрес-доставки.

1

Зокрема, задні асиметричні двостулкові двері з розширеною лівою частиною зроблять зручнішим швидке завантаження. Також до заводської комплектації додані радіопідготовка, кондиціонер «Climatic» та бокс для речей.


Caddy Kasten виробництва одного із найбільших німецьких автоконцернів VW — фігурант та переможець численних рейтингів комерційних авто за їх надійність, функціональність та економічність в експлуатації та обслуговуванні.


Міжнародний автомобільний холдинг "Атлант-М" представлено в Україні трьома автоцентрами. У цьому році холдинг відсвяткував свою 28 річницю. Автоцентр «Атлант-М Київ» багато років входить до трійки лідерів ринку, а у 2018 році став першим за обсягами продажу.


«Нова Пошта» - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту - до відділення, почтомату, за адресою - і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 6000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень тільки за 2018 перевищила 174 млн.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

Я зацікавлений в отриманні інформації від дилера.
checkbox_default
checkbox_default
checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.