Світ Фольксваген
27.01.2020

Volkswagen прискорює свої плани по виробництву електромобілів на два роки.

Мільйон щорічно буде вироблятися вже в 2023 році замість 2025 року
1

Volkswagen каже, що мільйон людей на рік будуть купувати “VW Електромобілі” вже через три роки.
Зараз ще 2020 рік, але VW готовий перевернути сторінку календаря трохи далі.
Улюблений автовиробник оголосив на минулому тижні, що він зробить більше електромобілів на початку наступного десятиліття, ніж планував раніше. Замість того, щоб будувати мільйон електромобілів в 2025 році, VW тепер планує зробити таку ж кількість в 2023 році, при цьому 1,5 мільйона вже заплановані на 2025 рік.

Це великі цілі, оскільки VW поставив 70 000 електрифікованих автомобілів по всьому світу в цьому році, в порівнянні з 50 000 минулий рік.

Автовиробник робить ставку на електромобілі. Виробництво моделей “VW електромобілі” почнеться в наступному році, коли хетчбек ID.3 надійде в продаж в Європі. Перший ID EV, який ми побачимо, буде великим електро кросовером на основі ID. Концепція Crozz.

VW вже виробляє більше 250 000 електромобілів, включаючи чисті електромобілі та гібриди, пройшовши цей рубіж кілька тижнів тому в середині грудня.
На даний момент в лінійку VW входять гібриди e-Golf, Golf GTE і Passat GTE, міський автомобіль e-Up, а також електромобілі Bora і Lavida, які продавалися в Китаї. Більше 100 000 проданих електромобілів VW - це e-Golf.

Які ваші думки з цього приводу, чи готові ви до електромобілів?