Атлант-М Київ | офіційні дилери Volkswagen Новини

Свіжі та актуальні новини від Атлант-М Київ | офіційні дилери Volkswagen.

  1. Новини
  2. Послуга підключення App-connect.
03.09.2017
Сервісні новини

Послуга підключення App-connect.

"Атлант-М Дніпровська набережна" пропонує своїм Клієнтам доустаткувати свої автомобілі Volkswagen сервісом App-Connect.

App-connect Volkswagen

"Атлант-М Дніпровська набережна" з радістю допоможе підключити Ваш смартфон до екрану мультимедіа.

Завдяки App-Connect, спеціальні додатки Вашого смартфона, в залежності від використованої технології, відображаються на екрані центральної консолі Вашого Volkswagen. Таким чином, Ви можете управляти через сенсорний екран навігаційної системи корисними додатками Volkswagen. В залежності від додатку і технології, можливе також використання функції голосового управління.

Завдяки інтерфейсу App-Connect мобільними додатками у Вашому смартфоні можна користуватися за допомогою екрана медіасистеми навіть під час руху автомобіля. Наприклад, додаток My Guide запропонує цікаві об'єкти неподалік, враховуючи погодні умови, час доби та місцезнаходження автомобіля. А з додатком Shared Audio Ви зможете створювати спільні списки відтворення, куди пасажири додаватимуть улюблені композиції. Протокол CarPlay™ від Apple: один дотик - і можна розмовляти по телефону, читати новини, слухати музику та користуватися сумісними додатками. Протокол Android Auto™, в свою чергу, дозволяє безпечно користуватися такими додатками, як Google Play Music чи Spotify, під час керування автомобілем.

  • Комплексна вартість підключення App-Connect - 13 990* грн., включаючи роботу.

* Вартість залежить від  встановленої в Вашому авто мультимедійної системи, комплектації моделі та моделі Вашого смартфону. Точну вартість можна дізнатися під час консультації в відділі додаткового обладнання в автоцентрі або за телефоном.

Послуга доступна лише у поєднанні з мультимедійною системою Composition Media або навігаційною системою Discover Media.

Volkswagen - перший виробник, який пропонує відразу три інтерфейси для підключення Вашого смартфона:  MirrorLink™, CarPlay™ від Apple та Android Auto™ від Google.

App-Connect охоплює технології MirrorLink™, CarPlay™ та Android Auto™. Доступність цих технологій може залежати від країни використання. App-Connect вже підтримується багатьма телефонами і Volkswagen тісно співпрацює з виробниками смартфонів для широкого розповсюдження технологій App-Connect.

Актуальну інформацію щодо сумісності нових смартфонів, а також смартфонів, що вже знаходяться на ринку Ви можете знайти за адресою: www.volkswagen.com/car-net.

Більш детальну інформацію та ціни Ви можете отримати за телефоном: 044 536 9 536 або у спеціалістів відділу додаткового обладнання "Атлант-М Дніпровська набережна":

Григорій
Вакуленко

Приймальник замовлень відділу додаткового обладнання
Телефон: +38 044 536 9 536
Мобільний телефон: +38 067 500 84 73
Факс:

Роман
Лещенко

Керівник відділу додаткого обладнання
Телефон: +38 044 536 9 536
Мобільний телефон:
Факс:

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

Я зацікавлений в отриманні інформації від дилера.
checkbox_default
checkbox_default
checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.