Сервісні новини
02.11.2020

Чек-лист з підготовки авто до зими

Зима — складне випробування: мороз, обмерзання та реагенти на дорогах, що псують кузов.
СТО Volkswagen

Ми підготували для вас, короткий чек-лист з підготовки до зими.

1. Обробіть замки, петлі та гумові ущільнювачі спеціальним засобом. 

2. Перевірте скло на наявність сколів, адже за низької температури вони можуть перетворитись у тріщини.

3. Як давно ви змінювали паливний фільтр? Якщо в ньому збирається вода, то він замерзне.

4. Чи в порядку ваші склоочисники? Зимою рекомендовані безкаркасні склоочисники, оскільки в них не має шарнірів, що забиваються снігом і льодом.

5. Аварійний набір має бути в багажнику. Те саме стосується запасного колеса та інструментів до нього. Також бажано мати з собою моторну оливу, зимову рідину склоомивача, скребок.

6. Перевірте та за потреби замініть гальмівні колодки та гальмівну рідину, останню потрібно міняти не рідше, ніж раз на 3 роки (перший раз), далі кожні 2 роки.

7. Мороз може послабити ремені та патрубки. Завітайте на офіційний сервіс, де можна буде їх перевірити.

8. Перевірте кондиціонер та фільтр салону. Причиною запотівання лобового скла є конденсат, що призводить до погіршення видимості. Ця проблема зникає за кілька хвилин, при справній системі вентиляції, обігріву та кондиціювання

9. Перевірте акумулятор. За від'ємних температур можуть виникати проблеми з пуском двигуна, тому необхідно завчасно подбати про справність батареї. Пам'ятайте, що термін служби акумулятора становить від 3 до 5 років, тому згадайте коли ви його купували. Навіть, якщо строк експлуатації ще не пройшов, все одно перевірте. Зокрема дроти та клеми, якщо на них видно білий наліт, то це результат корозії через вплив акумуляторної кислоти.

10. Підтримуйте достатній рівень палива. По-перше, щоб не застрягнути десь за поганої погоди та ускладненому русі. Пам'ятайте, що ввімкнений кондиціонер підвищує витрати пального. По-друге, щоб не утворювався конденсат у напівпорожньому баці, адже так у паливо може потрапити вода. Оскільки вона важча за паливо, то може транспортуватись у паливопровід де і замерзне.

11. Підтримуйте належний рівень антифризу, адже він захищає двигун автомобіля як від замерзання в холодну погоду і від корозії. 

12. Перевірте масло та його в’язкість. Пам'ятайте про своєчасну заміну масла та фільтру. Взимку при низьких температурах масло густіє, проблему вирішує масло зі зниженим індексом в’язкості, яке дуже добре підходить для зими. Підібрати необхідне зимове масло саме для вашого авто вам допоможуть на станції тех. обслуговування.

Переваги офіційного сервісу Volkswagen:
 
Автомобілі Volkswagen відповідають найвищим стандартам якості, безпеки та надійності. Проведення планового технічного обслуговування (ТО) допоможе Вам максимально зберегти кошти, інвестовані Вами в автомобіль, та також посприяє тривалому терміну служби автомобіля, підвищенню надійності та безпеки і дозволить вам сконцентруватися на отриманні задоволення від водіння.

Технічне оснащення сервісних станцій, наявність спеціального обладнання та інструмента, в купі с кваліфікованими спеціалістами офіційних сервісних центрів Volkswagen, дозволяють зменшити час на технічне обслуговування та значно знизити витрати на підтримку Вашого Volkswagen в бездоганному робочому стані.

Ми проінформуємо Вас, коли настане час наступного технічного сервісного обслуговування та техогляду Вашого Volkswagen, який складає один рік або 15 000 километрів пробігу, в залежності від того, що настане раніше.

Повний перелік робіт і запасних частин до технічного обслуговування, рекомендованих заводом виробником, наведений у розділі «Технічне обслуговування» в сервісній книжці до Вашого Volkswagen.

Пропозиції від незалежних майстерень дешевше?

У деяких випадках Ви можете знайти більш доступні цінові пропозиції, але:

1. Чи включає ціна усі пункти інспекцій та перевірок, які необхідні для належного технічного обслуговування Вашого автомобіля?

2. Чи буде огляд або ремонт проводитися сертифікованими фахівцями та й в спеціалізованому місці?

3. Чи використується спеціальний інструмент та спеціальні знімачі в процессі зняття та втановлення деталей та вузлів Вашого автомобіля?

4. Чи відповідають запасні частини, які встановлюються на Ваш автомобіль стандартам якості оригінальних деталей Volkswagen?

5. Чи відповідає час затрачений на ремонт рекомендаціям та стандартам Volkswagen?

Дізнайтесь більше про акційні сервісні пропозиції для вашого авто