Атлант-М Київ | офіційні дилери Volkswagen Новини

Свіжі та актуальні новини від Атлант-М Київ | офіційні дилери Volkswagen.

  1. Новини
  2. АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІС АТЛАНТ-М - ЗАВЖДИ ДЛЯ ВАС!
14.04.2020
Новини автосалону

АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІС АТЛАНТ-М - ЗАВЖДИ ДЛЯ ВАС!

Давайте разом зробимо вазємодію безпечною!У зв'язку з чинною постановою Кабміну про запобігання поширенню Covid-19, на нашому авторизованому сервісі Атлант-М були вжиті всі необхідні заходи для того, щоб продовжувати без ризику надавати нашим Клієнтам і співробітникам високоякісні послуги з обслуговування та ремонту автомобілей з використанням оригінальних запасних частин.Хочемо ще раз проінформувати Вас про деякі дії в цей період, які відрізняються від стандартного процесу прийому автомобіля на сервіс. Будемо раді Вас бачити.

1
  • Запис по телефону або електронній пошті: Будь ласка, запишіть автомобіль для технічного обслуговування по телефону або в електронній формі (по електронній пошті або через Особистий Кабінет на сайті). Разом з нашими співробітниками, Ви швидко знайдете зручний Вам час, який зведе до мінімуму зустрічі з іншими Клієнтами в нашому салоні.
  • Дистанція при прийомі:  зона обслуговування клієнтів змінена таким чином, щоб максимально дотримуватися прийнятих норм та рекомендації щодо обмеження прямого контакту. Нажаль, наші сервіс-консультанти не зможуть потиснути Вам руку, але ми вважаємо, що Ви все одно залишитеся задоволені нашими послугами.
  • Місця дезінфекції: З метою безпеки для Вас і нашого персоналу, ми ретельно дезінфікуємо всі зони контакту з Вашим автомобілем під час обслуговування.
  • Підвищені заходи гігієни: Всі наші фахівці оснащені захисними засобами і навчені для надзвичайних ситуацій.
  • Дезінфекція перед передачею клієнтові: Ми дотримуємося високих санітарно-гігієнічних вимог до Вашого автомобіля і для забезпечення максимальної безпеки, також ретельно його продезінфікуємо, перш ніж Вам його передати.
  • Безпечна видача автомобіля: Як і у випадку з прийомом автомобіля, ми мінімізували прямий особистий контакт при видачі автомобіля.
  • Безконтактна оплата: Віддавайте перевагу безготівковим розрахункам.

З Повагою, Команда Атлант-М! Бережіть себе та поважайте оточуючих!

 

Атлант-М Київ:

▪Юлія Петрова +38 (050) 611 75 90
▪Володимир Поляков +38 (067) 443 11 58
▪Володимир Новицький +38 (050) 210 70 03
▪Юлія Шевченко +38 (097) 963 59 56


Атлант-М Дніпровська Набережна:

▪ Світлана Каращук (067) 441 28 35
▪Ігор Мутерко (067) 441 25 86
▪Валерій Хохлов (067) 441 27 80
▪Владислав Сорока (067) 444 86 72

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

Я зацікавлений в отриманні інформації від дилера.
checkbox_default
checkbox_default
checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.