Атлант-М Київ | офіційні дилери Volkswagen Новини

Свіжі та актуальні новини від Атлант-М Київ | офіційні дилери Volkswagen.

  1. Новини
  2. Акція для власників SKODA. "Атлант-М Дніпровська Набережна"
17.02.2020
Сервісні новини

Акція для власників SKODA. "Атлант-М Дніпровська Набережна"

З 17 лютого до 31 квітня 2020 року клієнти офіційної сервісної станції ŠKODA в "Атлант-М Дніпровська Набережна" мають можливість отримати два квитки на концерт, що піднімає настрій, - «Дизель Шоу» в «Палаці «Україна» в Києві. Концерт відбудеться в травня 2020 року. Даруємо 70 квитків прихильникам ŠKODA та Dizel Show, незалежно від того, як вони відповідають на питання «Газ? Бензин? АБО ДИЗЕЛЬ?».

1

Ми дбаємо про ваш автомобіль та про ваш настрій. А що може підняти настрій, як не швидке вирішення проблем з автомобілем і концерт «Дизель Шоу».  Скористайтеся можливістю отримати два квитки безкоштовно на концерт «Дизель Шоу».

 

Запрошуємо вас подбати про свій автомобіль з оригінальними запасними частинами ŠKODA, отримати гарантію, впевненість в якості та ще й можливість, виграти квитки на свято гумору.

 

З 17 лютого до 31 квітня 2020 року  запрошуємо вас пройти технічне обслуговування або ремонт автомобіля в дилерській мережі ŠKODA та взяти участь в розіграші квитків на концерт «Дизель Шоу» в Києві в травні 2020 року.  

 

Ми розіграємо 70 квитків і, можливо, саме ви станете переможцем.

 

Переможці будуть визначені методом випадкового вибору за допомогою онлайн-сервісу www.random.org. Розіграш призів відбудеться 7 травня 2020 року.

 

Більш детальна інформація у співробітників Автоцентру «Атлант-М Дніпровська набережна» за телефоном 0445369536 або за адресою м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 16

 

Інформацію про переможців шукайте на сайті компанії www.skoda-auto.ua. Додатково переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку телефоном за номером, який буде вказано при проходженні технічного огляду або ремонту автомобіля. 

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

Я зацікавлений в отриманні інформації від дилера.
checkbox_default
checkbox_default
checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.