Сервісні новини
17.02.2020

Акція для власників SKODA. "Атлант-М Дніпровська Набережна"

З 17 лютого до 31 квітня 2020 року клієнти офіційної сервісної станції ŠKODA в "Атлант-М Дніпровська Набережна" мають можливість отримати два квитки на концерт, що піднімає настрій, - «Дизель Шоу» в «Палаці «Україна» в Києві. Концерт відбудеться в травня 2020 року. Даруємо 70 квитків прихильникам ŠKODA та Dizel Show, незалежно від того, як вони відповідають на питання «Газ? Бензин? АБО ДИЗЕЛЬ?».
1

Ми дбаємо про ваш автомобіль та про ваш настрій. А що може підняти настрій, як не швидке вирішення проблем з автомобілем і концерт «Дизель Шоу».  Скористайтеся можливістю отримати два квитки безкоштовно на концерт «Дизель Шоу».

 

Запрошуємо вас подбати про свій автомобіль з оригінальними запасними частинами ŠKODA, отримати гарантію, впевненість в якості та ще й можливість, виграти квитки на свято гумору.

 

З 17 лютого до 31 квітня 2020 року  запрошуємо вас пройти технічне обслуговування або ремонт автомобіля в дилерській мережі ŠKODA та взяти участь в розіграші квитків на концерт «Дизель Шоу» в Києві в травні 2020 року.  

 

Ми розіграємо 70 квитків і, можливо, саме ви станете переможцем.

 

Переможці будуть визначені методом випадкового вибору за допомогою онлайн-сервісу www.random.org. Розіграш призів відбудеться 7 травня 2020 року.

 

Більш детальна інформація у співробітників Автоцентру «Атлант-М Дніпровська набережна» за телефоном 0445369536 або за адресою м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 16

 

Інформацію про переможців шукайте на сайті компанії www.skoda-auto.ua. Додатково переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку телефоном за номером, який буде вказано при проходженні технічного огляду або ремонту автомобіля.