Фінансовий сервіс: Кредит, лізинг, страхування.

Допоможемо придбати автомобіль в кредит або в лізинг від наших надійних фінансових партнерів, а також застрахувати Ваше авто з полісами страхових компаній, які вже довели свою надійність швидкими виплатами відшкодування Клієнтам!
Кредит та лізинг Volkswagen

Співробітники нашого відділу фінансового сервісу моніторять ринок фінансових послуг, щоб запропонувати Вам найвигідніші умови для швидкого придбання автомобіля (для фізичних або юридичних осіб).

Нашим основним фінансовим партнером є компанія «Porsche Finance Group Ukraine» (PFGU)*, яка представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство». Вони є власністю австрійського «Порше Банку», який в свою чергу належить до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). «Порше Холдинг» - найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одне із найуспішніших автомобільних підприємств Європи.  Лізингом Порше займається з 1966 року. З цього часу він став лідером на австрійському ринку фінансових послуг з метою придбання транспортних засобів.

Найменування Лізинг Кредит
Відсоткова ставка 9,5% плаваюча (EURIBOR)
за курсом до євро
-
Відсоткова ставка 10,5% плаваюча (LIBOR)
за курсом до долара США
-
Відсоткова ставка 18,99% плаваюча (UIRD 6M)
у гривні
22,99% плаваюча (UIRD 6M)
у гривні
Авансовий платіж від 15% від 15%
Термін фінансування до 60 міс. до 60 міс.
Адмін. платіж 2,5% від суми фінансування 2,5% від суми фінансування
КАСКО в лізинговий платіж  в кредит
Прийняття рішення 1-3 дні 1-3 дні

"КРЕДИТУВАННЯ ПІД 0,01% ДО 2-Х РОКІВ"

Якщо Вас цікавлять короткотермінові угоди кредитування, то ми можемо запропонувати Вам кредитні програми наших партнерів за наступними умовами:
(для перегляду таблиці скрольте вправо)

Кредитна програма "ОТП БАНК" *** (тільки для Touareg):

Аванс Відс. ставка Строк Однораз.комісія
50% 0,01% 12 міс. 2,5%
60% 0,01% 24 міс. 2,99%

Кредитна програма "ОЩАДБАНК"** (всі моделі Volkswagen):

Аванс Відс. ставка Строк Однораз.комісія
50% 0,01% 12 міс. 2,5%
70% 0,01% 12 міс. 2,5%
70% 0,01% 24 міс. 1,5%

Переваги кредитних програм ОТП Банк та ОЩАДБАНК:

  • Страхування життя відсутнє
  • КАСКО з акредитованих у банках страхових компаній: ОЩАДБАНК - від 6,99%, ОТП БАНК - 6,99%
  • Для ОТП БАНК: КАСКО та одноразова комісія – із можливістю включення в тіло кредиту

СТРАХУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

«Атлант-М Дніпровська набережна» має довгострокові партнерські відносини з провідними страховими компаніями України, завдяки чому можемо запропонувати своїм Клієнтам найактуальніші і вигідні умови на ринку автострахування з оформленням безпосередньо в автосалоні.

Види страхування в нашому салоні:

КАСКО (страхування автомобільних ризиків) - консультація щодо можливих продуктів страхування, вибір надійного партнера СК, підготовка і оформлення документів при купівлі автомобіля безпосередньо в автоцентрі, оплата послуг страхування в касі автоцентру, захист придбаного автомобіля з моменту оплати.

ОСЦПВ (автоцивілка) - обов'язковий вид страхування, який спрямований на забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та майну потерпілих при експлуатації транспортних засобів на території України, тобто Страхова компанія відшкодовує збитки третім особам (потерпілим) у разі, якщо було завдано збитків їхньому життю та здоров'ю або майну в результаті ДТП, яке сталося з вини власника поліса ОСЦПВ.

Зелена картка - міжнародне обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Під час виїзду на автомобілі в одну з країн, які є членами міжнародної системи автомобільного страхування «Green card», власник авто обов'язково повинен мати страховий поліс «Зелена картка». Цей поліс забезпечує відшкодування збитку третім особам при настанні страхового випадку, винуватцем якого був водій транспортного засобу вписаного в договір.

Дистанційне врегулювання страхових подій -  Ви отримуєте підтримку автоцентру з моменту укладення договору страхування з СК-партнерами і до повного виконання зобов'язань страхової компанії перед Вами згідно договору страхування. Тобто при настанні страхового випадку Вам буде потрібно лише повідомити по телефону Вашу страхову компанію, а оформлення всіх необхідних документів пройде безпосередньо в автосалоні, де наші співробітники оперативно приймуть Ваше авто на відновлювальний ремонт.

Переваги страхування в нашому автоцентрі:

  • Вигідні умови та тарифи
  • Поліс оформляється і видається Вам безпосередньо в автоцентрі
  • Завдяки співпраці основних партнерів, страхових компаній з СТО «Атлант-М Дніпровська набережна», клієнти автосалону отримують повний спектр послуг з відновлювального ремонту свого автомобіля і своєчасне виконання зобов'язань з відшкодування страхових виплат від страхових компаній.

* «Porsche Finance Group Ukraine» - Процентна ставка плаваюча, розраховується на основі:
- за курсом до євро - EURIBOR (European Interbank Offered Rate) – середньозважена процентна ставка за міжбанківськими кредитами, наданими у євро;
- за курсом до долара США – LIBOR (London Interbank Offered Rate) – середньозважена процентна ставка за міжбанківськими кредитами / депозитами 16-ти найбільших європейських банків
- у гривні – UIRD 6M (Ukrainian Index of Retail Deposit Rates) – шестимісячна ставка Українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб для гривні, що публікується міжнародним інформаційним агентством Томсон Рейтерс (Thomson Reuters) та в інших засобах масової інформації, або оприлюднюється через інші загальнодоступні регулярні джерела (у тому числі www.bank.gov.ua)

** "Ощадбанк"  (ліцензія НБУ №148 від 05.10.2011) - додаткові витрати клієнта пов’язані з оформленням кредиту: за переказ коштів на рахунок автосалону: 1% від суми, максимум 750 грн., за відкриття рахунку: 100 грн.; нотаріальне оформлення - послуги нотаріуса (відповідно до тарифів нотаріуса). Реальна річна процентна ставка: від 2.25 % річних (розрахована виходячи із строку кредитування 12 місяців, аванс 50 %, стандартний графік ануїтет). 

АТ «ОТП БАНК». Всі види банківських послуг. (Ліцензія НБУ №191 від 05.10.2011р.) - Ви можете отримати “Авто в кредит” на наступних умовах: максимальний строк – 24 місяці, максимальна сума кредитування – 1 250 000грн., процентна ставка – 0.01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту на 2 роки при авансовому внеску 50% – 2.99 %. Реальна процентна ставка становить 2.91 % річних.

 

Більш детальну інформацію та ціни Ви можете отримати в наших автоцентрах:

у спеціалістів відділу додаткового обладнання

 Атлант-М Київ 0800-30-11-22
Атлант-М Дніпровська набережна 044-536-9-536
Атлант-М Дніпро 0800-30-50-30