Фінансовий сервіс: Кредит, лізинг, страхування.

Спецпропозиція 0,01% річних на перші 2 роки для легкових та комерційних авто.
Кредит та лізинг Volkswagen

Співробітники нашого відділу фінансового сервісу моніторять ринок фінансових послуг, щоб запропонувати Вам найвигідніші умови для швидкого придбання автомобіля (для фізичних або юридичних осіб).

Нашим основним фінансовим партнером є компанія «Porsche Finance Group Ukraine» (PFGU)*, яка представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство». Вони є власністю австрійського «Порше Банку», який в свою чергу належить до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). «Порше Холдинг» - найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одне із найуспішніших автомобільних підприємств Європи.  Лізингом Порше займається з 1966 року. З цього часу він став лідером на австрійському ринку фінансових послуг з метою придбання транспортних засобів.

Акція: Volkswagen в кредит та лізинг від 0,01%* на перші 2 роки
Акційна пропозиція ТІЛЬКИ для НОВИХ автомобілів T-Cross, T-Roc, Tiguan, Passat, Golf та Touareg.

Акційні умови та деталі пропозиції щодо фінансування:

 • Вид фінансування: кредит, фінансовий та оперативний лізинг
 • Валюта фінансування: гривня, долар, євро
 • Пропозиція поширюється на: фізичні особи, юридичні особи, ФОП
 • Страхові партнери: СК «АRХ», СК «УНІКА» (КАСКО - 6,9%, франшиза - 0,5%)
 • Перший внесок: 30% - 90%
 • Термін фінансування: 12 - 60 місяців
 • Процентна ставка: від 0,01% на перший рік (деталі –у таблиці нижче), 15,99%/ 9,5%/ 8,5% починаючи з другого/ третього року фінансування*
 • Адміністративна комісія: 2,5% від суми фінансування
 • Пропозиція діє: до 31.12.2021 року

Розмір процентної ставки у перші 2 роки залежить від розміру першого внеску клієнта
(скрольте таблицю вправо):

Перший внесок Лізинг (долар, евро) Кредит /Лізинг (гривня)
Строк: 12 місяців 24 місяці 12 місяців 24 місяці
30 - 49 % 0,99% 1,99% 2,99% 4,99%
50 - 59% 0,01% 0,01% 0,99% 1,99%
> 60% 0,01% 0,01% 0,01% 0,01%

У випадку оперативного лізингу фінансування можливе лише за курсом до долара США або євро.

Консультація щодо кредита/лізинга онлайн або за телефонами:

 • Атлант-М  (Київ, Гавела,4) ОНЛАЙН-ЗАПИТ або 0800-30-11-22
  Юрій Безсмертний 096 708 70 39
 • Атлант-М  (Київ, Дніпровська наб., 16) ОНЛАЙН-ЗАПИТ або 044-536-9-536
  Марина Павленко або Людмила Сквирська 067  441 27 98

СТРАХУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

«Атлант-М Дніпровська набережна» має довгострокові партнерські відносини з провідними страховими компаніями України, завдяки чому можемо запропонувати своїм Клієнтам найактуальніші і вигідні умови на ринку автострахування з оформленням безпосередньо в автосалоні.

Види страхування в нашому салоні:

КАСКО (страхування автомобільних ризиків) - консультація щодо можливих продуктів страхування, вибір надійного партнера СК, підготовка і оформлення документів при купівлі автомобіля безпосередньо в автоцентрі, оплата послуг страхування в касі автоцентру, захист придбаного автомобіля з моменту оплати.

ОСЦПВ (автоцивілка) - обов'язковий вид страхування, який спрямований на забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та майну потерпілих при експлуатації транспортних засобів на території України, тобто Страхова компанія відшкодовує збитки третім особам (потерпілим) у разі, якщо було завдано збитків їхньому життю та здоров'ю або майну в результаті ДТП, яке сталося з вини власника поліса ОСЦПВ.

Зелена картка - міжнародне обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Під час виїзду на автомобілі в одну з країн, які є членами міжнародної системи автомобільного страхування «Green card», власник авто обов'язково повинен мати страховий поліс «Зелена картка». Цей поліс забезпечує відшкодування збитку третім особам при настанні страхового випадку, винуватцем якого був водій транспортного засобу вписаного в договір.

Дистанційне врегулювання страхових подій -  Ви отримуєте підтримку автоцентру з моменту укладення договору страхування з СК-партнерами і до повного виконання зобов'язань страхової компанії перед Вами згідно договору страхування. Тобто при настанні страхового випадку Вам буде потрібно лише повідомити по телефону Вашу страхову компанію, а оформлення всіх необхідних документів пройде безпосередньо в автосалоні, де наші співробітники оперативно приймуть Ваше авто на відновлювальний ремонт.

Переваги страхування в нашому автоцентрі:

 • Вигідні умови та тарифи
 • Поліс оформляється і видається Вам безпосередньо в автоцентрі
 • Завдяки співпраці основних партнерів, страхових компаній з СТО «Атлант-М Дніпровська набережна», клієнти автосалону отримують повний спектр послуг з відновлювального ремонту свого автомобіля і своєчасне виконання зобов'язань з відшкодування страхових виплат від страхових компаній.

* Фінансує ТОВ «Порше Лізинг Україна» (ліцензія, розпорядження Нацкомфінпослуг № 1314 від 25.04.2017).Кредитує ТОВ "Порше Мобіліті" (ліцензія, розпорядження Нацкомфінпослуг № 2199 від 01.06.2017). Реальна річна процентна ставка, максимальна сума і строк кредиту залежать від фінансового стану клієнта і вартості автомобіля.

АТ "СК "АРКС" серія АВ № 483293 від 17.09.2009 року.
ПрАТ «СК «УНІКА» Серія АЕ № 293990 від 07.08.2014 року

Більш детальну інформацію та ціни Ви можете отримати в наших автоцентрах у спеціалістів відділу фінансового сервісу: