Безпечний trade-in та викуп автомобілів з пробігом.

Швидко, прозоро та абсолютно безпечно! Саме так працює наш відділ Das WeltAuto, за допомогою якого автовласники обмінють свій старий автомобіль на новий або продають авто з пробігом.
Треид-ин и выкуп автмобилей с пробегом в Киеве

ВИКУП АВТОМОБІЛІВ З ПРОБІГОМ

Професійна робота з викупу авто з пробігом та багаторічний досвід наших спеціалістів офіційного дилерського центру гарантує Вам повну безпеку на будь-якому етапі. Ми щодня викупаємо автомобілі, не залежно від віку та марки, оцінюючи їх за ринковою вартістю.

Не витрачайте свій час та гроші на автосайти або багаторазові поїздки до авторинку! Продавайте своє авто тут та зараз, отримуючи справедливу ціну за своє авто!

ПРОДАЖ АВТОМОБІЛІВ З ПРОБІГОМ

Всі пропозицій нашого автосалону щодо автомобілів з пробігом в наявності Ви можете розглянути на сайті програми Das WeltAuto в Україні.

Сайт Das WeltAuto

Зверніть увагу! У нас Ви маєте можливість придбати автомобілі з пробігом, що забезпечені оригінальною гарантією виробника. Усі технічні недоліки, на які розповсюджується оригінальна програма гарантії (протягом часу її дії), будуть безкоштовно усунуті в межах зобов'язань виробника. Термін дії гарантії залежить від офіційних гарантійних умов, що надаються виробником для конкретної моделі автомобіля. На термін можуть впливати такі фактори, як час експлуатації з моменту першої реєстрації, загальний пробіг на дату продажу, тощо.

TRADE-IN /ОБМІН АВТО З ПРОБІГОМ НА НОВИЙ З ДОПЛАТОЮ

Ми пропонуємо Вам послугу коректного, прозорого та такого, що враховує ринкову кон’юнктуру, обміну Вашого автомобіля. До обміну приймаються автомобілі з пробігом усіх марок, віком до 9 років і пробігом до 160 тис. км., що відповідають вимогам програми “Das WeltAuto” щодо технічного та візуального стану.

ФІНАНСУВАННЯ ПОКУПКИ АВТОМОБІЛІВ З ПРОБІГОМ

У нас діють вигідні лізингові та кредитні програми фінансування від постійного партнеру Porsche Finance Group Ukraine. Крім того, у Вас є можливість одразу застрахувати обраний автомобіль.

 

Більш детальну інформацію та ціни Ви можете отримати в наших автоцентрах:

у спеціалістів відділу додаткового обладнання

 Атлант-М Київ 0800-30-11-22
Атлант-М Дніпровська набережна 044-536-9-536
Атлант-М Дніпро 0800-30-50-30