Атлант-М Дніпровська набережна

Керівництво

Атлант-М Вацлава Гавела

Керівництво

Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.

Наші партнери.

Підприємства, з якими ми співпрацюємо.

Історія нашого розвитку

1993

Заснування компанії "Автохаус Київ, ГмБХ", відкриття салону Opel

Становлення компанії почалося ще на початку 90-х років, коли в Україні не було навіть такого поняття, як офіційний дилер. Саме тоді в центрі Києва, на Червоноармійській вулиці відкрився салон Opel. Це був один з перших автосалонів з фірмовою жовто-сірою вивіскою Opel, яку, напевно, ще пам'ятають багато киян.

2000

2000 Відкриття автосалону «Автоцентр Атлант-М Київ»

10 листопада 2000 року відбулося відкриття офіційного дилера Volkswagen AG в Києві та Київській області - «Автоцентр Атлант-М» (зараз «Атлант-М Київ»).

2002

Відкриття автоцентру Opel на Дніпровській набережній

25.04.2002 року відбулася урочиста церемонія відкриття найбільшого на той час в Україні торгово-сервісного центру Opel компанії «Автохаус Київ» за адресою Дніпровська Набережна, 16.
Новий Opel Centre був побудований в найкоротші терміни. За оснащенням - це був один з кращих автоцентрів в Україні.

2003

Нові дилерські контракти з Audi A.G. та Skoda Auto a.s.

В 2003 році новим дистриб'ютором Opel  в Україні стає "УкрАвтоЗАЗ-Сервіс" та починається виробництво автомобілів бренду в Запоріжжі на заводі "ЗАЗ". "Автохаус Київ" виходить з дилерської мережі Opel, та підписує нові дилерські контракти на продаж та сервісне обслуговування  брендів Audi та Skoda.

2005

"Атлант-М Київ" здобув премію «Сервіс Року 2005. Краща компанія в наданні сервісних послуг»

«Автоцентр-Атлант-М» нагороджено премією «Сервіс Року 2005. Краща компанія в наданні сервісних послуг», яка була вручена на осінній сесії «Автофорум Україна 2005». Нагорода відображає дійсну турботу про клієнтів і визнання автовласниками, що сервісні послуги надаються на найвищому рівні.

Щорічно за підсумками роботи дилерів, з 2001 по 2005 роки, імпортер привласнював звання кращого дилера Volkswagen в Укріане «Автоцентру Атлант-М».

 

2007

"Автохаус Київ" и "Атлант-М" змінили назву на "Атлант-М Дніпровська набережна" та "Атлант-М Лепсе"

В квітні 2007 під слоганом "Все буде так само, тільки краще" компанія "Автохаус Київ" і Атлант-М" змінили свою назву на "Атлант-М Дніпровська набережна" і "Атлант-М Лепсе".

2008

Проведена повна реконструкція сервісного центру «Атлант-М Лепсе»

В 2008 році була проведена повна реконструкція сервісного центру «Атлант-М Лепсе» , із заміною обладнання і зі значним розширенням території станції. Пропускна здатність СТО складає більше 200 автомобілів на день. На території СТО знаходиться 70 робочих місць на ділянках: ТО і ремонту, кузовних і лакофарбових робіт, ділянці передпродажної підготовки, додаткового обладнання та миття автомобілів.

2008

"Атлант-М Дніпровська Набережна" став лідером з продажу автомобілів Volkswagen в Україні

За 4 роки роботи з брендом Volkswagen компанія вперше досягла найвищого результату серед дилерів офіційної мережі, став лідером з продажу автомобілів бренду в Україні в 2008 році.

2011

"Атлант-М Дніпровська набережна" - лидер продажу автомобілів Volkswagen 4 роки поспіль.

Отримавши нагороду лидера з продажу Volkswagen  в Україні в 4-й раз в 2011 році, компанія стала переможцем і в двох окремих номінаціях: "Лідер з продажу спецтехніки VWN в 2011 році" та "Лідер з продажу комерційних авто VWN в 2011 році".

2011

Прапор "Атлант-М Дніпровська набережна" на вершині Ельбруса

В 2011 році майстер-приймальник СТО "Атлант-М Дніпровська набережна" Олексій Дудін підкорив найвищу вершину Європи Ельбрус та встановив на ній прапор компанії.

2012

«Атлант-М Дніпровська набережна» перемогла у чемпіонаті Volkswagen AG зі збуту запчастин.

У першому півріччі 2012 року концерн Volkswagen AG проводив світовий чемпіонат зі збуту оригінальних запчастин і запчастин серії «Economy» серед офіційних дилерів VW в регіонах. Відділ запчастин та майстри-приймальники «Атлант-М Дніпровська набережна» доклали максимум зусиль і стали переможцями конкурсу! Команді-переможцю був вручений приз - дизайнерська кава-машина.

2012

Автоцентр «Атлант-М Лепсе» здобув дві нагороди на дилерській зустрічі у Зальцбурзі

На дилерській зустрічі, яка пройшла 25-27 січня 2012 року в Зальцбурзі, Автоцентр «Атлант-М Лепсе» здобув нагороди «Лідер з продажу легкових автомобілів Volkswagen» та «Лідер з продажажу VW Phaeton».

2013

Відкриття "Атлант-М Дніпро" у м. Дніпро

 23 травня 2013 року до родини Атлант-М приєднався  “Атлант-М Дніпро”. Це концептуальний автоцентр із загальною площею приміщень  4 433м2, show room на 10 виставкових автомобілів та сервісною зоною на 10 робочих постів.

2019

«Атлант-М Київ» виповнилось 19 років!

В 2019 автоцентр "Атлант-М Лепсе" на В.Гавела  змінив назву на "Атлант-М Київ, провів редизайн салону, щоб відповідати високим стандартам бренду Volkswagen та впровадив нові стандарти роботи та обслуговування.