Атлант-М Дніпровська набережна

Керівництво

Атлант-М Вацлава Гавела

Керівництво

Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.

Наші партнери.

Підприємства, з якими ми співпрацюємо.

Атлант-М - 30 років!

Автоцентри Атлант-М в Україні вітають з ювілеєм міжнародний автомобільний холдинг "Атлант-М.

Історія нашого розвитку

1993

Заснування компанії "Автохаус Київ, ГмБХ", відкриття салону Opel

Становлення компанії почалося ще на початку 90-х років, коли в Україні не було навіть такого поняття, як офіційний дилер. Саме тоді в центрі Києва, на Червоноармійській вулиці відкрився салон Opel. Це був один з перших автосалонів з фірмовою жовто-сірою вивіскою Opel, яку, напевно, ще пам'ятають багато киян.

2000

2000 Відкриття автосалону «Автоцентр Атлант-М Київ»

10 листопада 2000 року відбулося відкриття офіційного дилера Volkswagen AG в Києві та Київській області - «Автоцентр Атлант-М» (зараз «Атлант-М Київ»).

2002

Відкриття автоцентру Opel на Дніпровській набережній

25.04.2002 року відбулася урочиста церемонія відкриття найбільшого на той час в Україні торгово-сервісного центру Opel компанії «Автохаус Київ» за адресою Дніпровська Набережна, 16.
Новий Opel Centre був побудований в найкоротші терміни. За оснащенням - це був один з кращих автоцентрів в Україні.

2003

Нові дилерські контракти з Audi A.G. та Skoda Auto a.s.

В 2003 році новим дистриб'ютором Opel  в Україні стає "УкрАвтоЗАЗ-Сервіс" та починається виробництво автомобілів бренду в Запоріжжі на заводі "ЗАЗ". "Автохаус Київ" виходить з дилерської мережі Opel, та підписує нові дилерські контракти на продаж та сервісне обслуговування  брендів Audi та Skoda.

2004

Долучення "Атлант-М Дніпровська Набережна" до великої родини автохолдингу "Атлант-М" і отримання статусу офіційного дилера Volkswagen

В квітні 2004 року компанія "Автохаус Київ" підписала контакт та долучилася до великої та дружньої родини автомобільного холдингу "Атлант-М". На той час холдинг вже мав статус імпортера Volkswagen в Білорусі та мав один автоцентр цього бренду в Україні.

В серпні 2004 року "Автохаус Київ" підписав договір з "Інтеркар Україна ЛТД" - імпортером (на той час) Volkswagen  в Україні про надання компанії статусу офіційного дилера бренду. З того часу починається історія компанії у світі Volkswagen!

2005

"Атлант-М Київ" здобув премію «Сервіс Року 2005. Краща компанія в наданні сервісних послуг»

«Автоцентр-Атлант-М» нагороджено премією «Сервіс Року 2005. Краща компанія в наданні сервісних послуг», яка була вручена на осінній сесії «Автофорум Україна 2005». Нагорода відображає дійсну турботу про клієнтів і визнання автовласниками, що сервісні послуги надаються на найвищому рівні.

Щорічно за підсумками роботи дилерів, з 2001 по 2005 роки, імпортер привласнював звання кращого дилера Volkswagen в Укріане «Автоцентру Атлант-М».

 

2007

"Автохаус Київ" и "Атлант-М змінили назву на "Атлант-М Дніпровська набережна" та "Атлант-М Лепсе"

В квітні 2007 під слоганом "Все буде так само, тільки краще" компанія "Автохаус Київ" і Атлант-М" змінили свою назву на "Атлант-М Дніпровська набережна" і "Атлант-М Лепсе", закріпивши тим самим свою приналежність до великого автомобільного холдингу "Атлант-М".

2008

Проведена повна реконструкція сервісного центру «Атлант-М Лепсе»

В 2008 році була проведена повна реконструкція сервісного центру «Атлант-М Лепсе» , із заміною обладнання і зі значним розширенням території станції. Пропускна здатність СТО складає більше 200 автомобілів на день. На території СТО знаходиться 70 робочих місць на ділянках: ТО і ремонту, кузовних і лакофарбових робіт, ділянці передпродажної підготовки, додаткового обладнання та миття автомобілів.

2008

"Атлант-М Дніпровська Набережна" став лідером з продажу автомобілів Volkswagen в Україні

За 4 роки роботи з брендом Volkswagen компанія вперше досягла найвищого результату серед дилерів офіційної мережі, став лідером з продажу автомобілів бренду в Україні в 2008 році.

2011

"Атлант-М Дніпровська набережна" - лидер продажу автомобілів Volkswagen 4 роки поспіль.

Отримавши нагороду лидера з продажу Volkswagen  в Україні в 4-й раз в 2011 році, компанія стала переможцем і в двох окремих номінаціях: "Лідер з продажу спецтехніки VWN в 2011 році" та "Лідер з продажу комерційних авто VWN в 2011 році".

2011

Прапор "Атлант-М Дніпровська набережна" на вершині Ельбруса

В 2011 році майстер-приймальник СТО "Атлант-М Дніпровська набережна" Олексій Дудін підкорив найвищу вершину Європи Ельбрус та встановив на ній прапор компанії.

2012

«Атлант-М Дніпровська набережна» перемогла у чемпіонаті Volkswagen AG зі збуту запчастин.

У першому півріччі 2012 року концерн Volkswagen AG проводив світовий чемпіонат зі збуту оригінальних запчастин і запчастин серії «Economy» серед офіційних дилерів VW в регіонах. Відділ запчастин та майстри-приймальники «Атлант-М Дніпровська набережна» доклали максимум зусиль і стали переможцями конкурсу! Команді-переможцю був вручений приз - дизайнерська кава-машина.

2012

Автоцентр «Атлант-М Лепсе» здобув дві нагороди на дилерській зустрічі у Зальцбурзі

На дилерській зустрічі, яка пройшла 25-27 січня 2012 року в Зальцбурзі, Автоцентр «Атлант-М Лепсе» здобув нагороди «Лідер з продажу легкових автомобілів Volkswagen» та «Лідер з продажажу VW Phaeton».

2013

Відкриття "Атлант-М Дніпро" у м. Дніпро

 23 травня 2013 року до родини Атлант-М приєднався  “Атлант-М Дніпро”. Це концептуальний автоцентр із загальною площею приміщень  4 433м2, show room на 10 виставкових автомобілів та сервісною зоною на 10 робочих постів.

2019

«Атлант-М Київ» - нам 19!

Друзі, у цьому році нашому автосалону виповняється 19 років!

Цей рік для нас був багатим на події. Ми робимо редизайн салону, щоб відповідати високим стандартам бренду Volkswagen, впроваждуємо нові стандарти роботи та обслуговування, змінили назву на «Атлант-М Київ».

Дякуємо, що Ви з нами, наші любі клієнти!

2021

30 років холдингу "Атлант-М"

10 вересня 2021 року міжнародний автомобільних холдинг "Атлант-М" відзначає важливий ювілей - 30 років! Він є одним з найбільших об'єднань компаній на автомобільному ринку СНД та провідною автомобільною компанією у Республіці Білорусь.