Атлант-М Київ

Атлант-М Київ
Об автосалоне

Автоцентр «Атлант-М Київ» - офіційний дилер Volkswagen AG в Києві та Київській області.

Ми завжди намагаємося відповідати високим стандартам бренду Volkswagen, впроваджувати нові стандарти роботи та обслуговування. З цією метою, в 2018 році був здійснений редизайн автосалону та змінена назва, з «Атлант-М Лепсе» на «Атлант-М Київ».

Ми пропонуємо своїм Клієнтам повний комплекс послуг, починаючи від консультацій по вибору необхідного автомобіля, проведення тест-драйвів, фінансування та страхування до забезпечення гарантійного та післягарантійного технічного обслуговування, включаючи кузовний ремонт, а також надаємо послугу Trade-In (обмін старого автомобіля на новий з доплатою).

Досвідчені менеджери відділу продажів допоможуть Вам зробити правильний вибір автомобіля, а модельний ряд Volkswagen задовольнить покупців з будь-яким рівнем достатку. Ми працюємо як з роздрібними, так і з корпоративними клієнтами, з багатьма з яких у нас склалися довгострокові партнерські відносини.

Користуючись послугами відділу фінансового сервісу, Ви зможете оформити кредит або лізинг на придбання автомобіля швидко та без супутніх проблем, додатковою перевагою є фінансування від Porsche Finance Group.

Наш фірмовий сервіс Volkswagen включає повний перелік послуг з обслуговування та діагностики автомобілів Volkswagen Group.

Сервісний центр відкритий 10 листопада 2000 року, в 2008 році була проведена його повна реконструкція, із заміною обладнання та зі значним розширенням території станції.

  • Площа салону (можна розмістити 14 автомобілів VW) - 864 кв.м.
  • Площа ділянки ремонту та обслуговування автомобілів - 1680 кв.м.
  • Площа ділянок рихтування та фарбування - 720 кв.м.
  • Склад запасних частин - найбільший в Україні серед дилерів Volkswagen.
  • На площі 720 кв.м. розміщено більше 10500 позицій запасних частин.
  • Пропускна здатність СТО становить понад 200 автомобілів в день.
  • На території СТО знаходиться 70 робочих місць.

Неодноразово успішна робота нашого автоцентру була відзначена почесними нагородами "Кращий дилер Volkswagen в Україні" та "Кращий сервіс року"!

Для наших клієнтів в автоцентрі діє спеціальна програма лояльності та гнучка система знижок.

Ми цінуємо і поважаємо кожного нашого клієнта, тому в «Атлант-М Київ» Ви зустрінете уважне і шанобливе ставлення до будь-якого Вашого побажання і відчуєте на собі переваги індивідуального клієнтського сервісу.