Атлант-М Дніпро

Атлант-М Дніпро
Об автосалоне

«Атлант-М Дніпро» - офіційний дилер Volkswagen у Дніпропетровській області. Основним видом діяльності компанії є продаж нових легкових і комерційних автомобілів Volkswagen, їх сервісне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин та аксесуарів, а також кузовний ремонт.

«Атлант-М Дніпро» - це концептуальний автоцентр Volkswagen повного циклу, який розміщений на території в 2 Га із загальною площею приміщень - 4433 м2.

Успіх «Атлант-М Дніпро» заснований на тому, що робота не обмежується тільки продажем висококласних автомобілів на основі передових світових технологій.

Ми можемо гарантувати нашим Клієнтам високий та якісний рівень робіт з післяпродажного обслуговування!

Автоцентр складається з шоу-руму, де представлені нові автомобілі модельної лінійки Volkswagen, відділу прийому замовлень сервісу, відділу запасних частин, відділу додаткового обладнання та кузовного ремонту, складських приміщень, станції тех. обслуговування, цеху кузовного ремонту та мийки.

Безпосередньо в автоцентрі Клієнти можуть отримати професійні консультації менеджерів, а також оформити всі необхідні документи для придбання автомобіля в кредит або лізинг, додатковою перевагою є фінансування від Porsche Finance Group.

Також у Клієнта є можливість провести тест-драйв обраного автомобіля, або купити автомобіль за послугою Trade-In, обмінявши свій старий автомобіль з доплатою на новий.

Оформлення страховки на свій автомобіль проходить в найкоротші терміни.

Що стосується станції технічного обслуговування, вона оснащена сучасним технічним обладнанням та розрахована на одночасне обслуговування 12 автомобілів з виконанням всіх видів робіт: технічного і гарантійного обслуговування, встановлення додаткового обладнання та кузовного ремонту будь-якої складності.

Додатково Клієнта приємно здивують: затишна зона відпочинку, дитяча кімната і кафе з дуже смачним харчуванням.

Автоцентр «Атлант-М Дніпро» надає весь комплекс послуг від консультації з вибору необхідного автомобіля, фінансування і страхування до забезпечення гарантійного та післягарантійного технічного обслуговування включаючи кузовний ремонт. Завдяки високому рівню обслуговування та індивідуальному підходу, автоцентру «Атлант-М Дніпро» вдалося завоювати довіру своїх партнерів і клієнтів.