Автоцентри "Атлант-М" в Києві

Давайте познайомимось: автоцентри "Атлант-М" в Києві, їх історія та діяльность сьогодні.
Атлант-М в Києві

Автоцентри "Атлант-М" в Києві є частиною автомобільної мережі в Україні, до якої входять:

 • 2 автоцентра в Києві: на бул. Вацлава Гавела та на Дніпровській набережній
 • 1 автоцентр у Дніпрі на вул. Стартовій.

Всі вони є офіційними дилерам  Volkswagen та вже багато років займають лідируючі позиції в мережі бренду в нашій країні.

Image

За результатами 2022 року автоцентрами "Атлант-М" продано:

 • кожний 2-й Volkswagen в Києві
 • кожний 5-й Volkswagen в Україні

За багато років роботи нашими центрами було продано та обслуговано на СТО більше 150 000 автомобілів Volkswagen.

Автоцентри надають клієнтам повний спектр послуг від продажу нових автомобілів та автомобілів з пробігом до їх подальшого сервісного обслуговування, діагностики, ремонту та кузовного відновлення після ДТП.

За останні роки «Атлант-М» став надійним партнером і в сфері корпоративних продажів, оновлюючи автопарки своїх компаній-клієнтів новими Volkswagen, обміном автомобілів з пробігом та викупом корпоративних парків.

Сервісний центр «Атлант-М» на Вацлава Гавела – один з найбільших для Volkswagen в Східній Європі. Площа ділянки ремонту та обслуговування автомобілів - 1680 м2, працює до 30 підйомників, 5 постів діагностики, 2 пости мийки. Склад запасних частин - 720 м2, де розміщено більше 5 000 позицій запасних частин.

Сервісний центр використовує самі передові розробки і технології в області проведення діагностики, ремонту великих вузлів і агрегатів:

 • Оригінальна діагностичне обладнання надає можливість для тестування автомобіля, як на місці так і в русі
 • Вібростенд для діагностики підвіски - можливість швидко і точно визначити ефективність амортизаторів
 • Стенд для перевірки гальмівної системи дозволяє визначити гальмівне зусилля на педаль гальма і ефективність гальмівної системи автомобіля.
 • Роботи по регулюванню розвалу-сходження здійснюються на сучасному комп'ютерному стенді з інфрачервоними двухсенсорнимі вимірювальними головками нового покоління.

Сервісний центр «Атлант-М» на Дніпровській набережній сертифіковано надає власникам автомобілів Volkswagen і Skoda повний спектр сервісних, гарантійних, малярно-кузовних робіт, а також пропонує оригінальні запасні частин (більше 5 000 найменувань в наявності), додаткового обладнання та аксесуарів.

Сервісний центр обладнаний відповідно до стандартів Volkswagen і включає 3 основних ділянки:

 • Ділянка ТО і ремонту автомобілів - 17 постів, в тому числі пости для обслуговування броньованих і великогабаритних авто;
 • Ділянка малярно-кузовних робіт - 2 пости підготовки, 5 постів рихтування та 1 камера для фарбування;
 • Ділянка по додатковому обладнанню автомобілів.

В рамках обох сервісних центрів «Атлант-М» працює спеціальний Fleet-напрямок для обслуговування корпоративних клієнтів, а також NORA-центри обслуговування СТО-партнерів.

Наші контакти


Команда автоцентрів


* "Автомобільний дім Атлант-М" - юридична особа та платник податків в Україні.