30 років холдингу "Атлант-М"!

Історія заснування і розвитку, привітання перших осіб холдингу та цікава інформація.
30 років Атлант-М

Компанії бувають різні: великі та маленькі, глобальні та місцеві... Але є такі, з якими пов'язане життя тисяч людей, які формують історію на ринках своєї присутності, які надихають та викликають гордість у тих, хто мав до них відношення.

10 вересня 2021 року наш автомобільних холдинг "Атлант-М" відзначає важливий ювілей - 30 років! Ми щиро вітаємо його з цією датою та пропонуємо вам дізнатися більше про холдинг, історію його заснування і розвитку, а також познайомитися з першими особами компанії.

Що таке "Атлант-М" сьогодні?

Image

На сьогодняшній день міжнародний автомобільний холдинг "Атлант-М" є одним з найбільших об'єднань компаній на автомобільному ринку СНД та провідною автомобільною компанією у Республіці Білорусь.

У портфелі брендів «Атлант-М» 10 автомобільних марок: Volkswagen, Ford, Mazda, Toyota, KIA, Lexus, Jaguar, Land Rover та інші.  Послугами компанії з придбання та обслуговування автомобілів за ці 30 років скористалося вже більше 530 000 клієнтів. 

У нас в Україні холдинг представлено двома автоцентрами в Києві: "Атлант-М на Вацлава Гавела" та "Атлант-М на Дніпровській набережній", а також автоцентром у Дніпрі - "Атлант-М Дніпро". Всі вони є офіційними дилерами Volkswagen та вже багато років займають високі позиції на ринках своїх регіонів.

Атлант-М Київ

"Атлант-М": історія розвитку в фото

Перші особи компанії про "Атлант-М"

Олег Хусаєнов
Сергій Савицький

 Олег Хусаєнов
Акціонер, Голова Ради директорів Атлант-М

Атлант-М виріс вже з «дитячих штанців», подолавши дитячі хвороби, пов'язані з характером і амбіціями його творців. У компанії пройшла безболісна передача влади від одного СЕО до іншого. При цьому, транзит влади стався вже двічі (Олег Хусаєнов - Сергій Савицький - Ігор Сукач). Чому це важливо ?! Зміна поколінь менеджерів дозволяє народжувати нову еліту компанії, яка краще відповідає на виклики нового часу. Генерація нових талантів робить компанію більш конкурентоспроможною. При цьому, Атлант-М не втратив свій генетичний код: кліентоцентрічность; одна з кращих (якщо не найкраща) фінансових практик; вміння вибудовувати чіткі бізнес процеси; прозоре корпоративне управління. Дивлячись на все це, Атлант-М вселяє велику повагу і надію на краще майбутнє.

Сергій Савицький
Акціонер, член Ради директорів Атлант-М

Атлант-М для мене - це як життя, кожен день різне, але таке цінне і цікаве. Я брав участь в народженні компанії, її розвитку, переживав з нею труднощі, навчався сам і навчав інших, отримував задоволення від успіхів, прагнув якісно робити свою роботу (жити) кожен день. Мені дуже близькі цінності Атлант-М. Особливо імпонує цінність «безперервний розвиток і готовність до змін», тому що вона підтримує життя, створює можливість адаптуватися, розробляти нові стратегії та мети, реалізовувати їх. Вона робить людину і світ навколо краще. Як і в житті, для Батьків важливо, щоб їхні діти були щасливими і успішними. Так і мені зараз приносить величезне задоволення спостерігати за своїми дітьми і за Атлант-М. 30 років тому наше життя сильно змінилася. Атлант-М - ровесник нашої епохи, ми разом з вами будували і продовжуємо будувати нове життя!

Image
Image

Ігор Сукач
Генеральний директор Атлант-М 

Я люблю Атлант-М. Люблю команду і справу, якою займаюся в цій компанії вже майже 22 роки: за складні цілі, які роблять їх досягнення подією; за ставлення до людей, де завжди є місце підтримці, розумінню та повазі. За драйв і лідерство. За цінності Атлант-М, які стали моїми. За те, що не засумуєш. За постійні зміни та розвиток. Коли не тільки береш, але віддаєш. І твоя самовіддача приносить результат. І тоді хочеться ставити такі цілі і спільно їх досягати. І пишатися тим, що ти робиш. І любити Атлант-М, в якому все це можливо.

Сергій Самойло
Виконавчий директор Атлант-М

Атлант-М - це сім'я! Велика родина! Формування моєї власної сім'ї, можна сказати, проходило в один і той же час зі становленням Атлант-М. За цей час обидві мої сім'ї розширювалися: в одній народжувалися діти, а в інший з'являлися все нові клієнти та колеги. За ці 30 років багато «дітей» Атлант-М виросли та покинули «рідне гніздо». І це приємно, що ми допомогли їм сформуватися, «дали освіту», яка дозволяє їм бути успішними в інших компаніях, і не тільки автомобільних. І ось уже 30 років сім'ї Атлант-М! У ній з'явилося багато нових «дітей», а інші, вилітаючи з гнізда, з теплотою згадують своє «дитинство і юність», проведені в Атлант-М.

 "Атлант-М" з турботою про Клієнтів

30 років міжнародний автомобільний холдинг "Атлант-М" працює з турботою про Вас та Ваші автомобілі, змінюється та вдосконалюється для кожного Клієнта.

  • 30 років підбираємо Вам ідеальні пари:
  • 30 років беремо Ваші турботи про автомобілі на себе:

 Привітання від партнерів та клієнтів "Атлант-М"

Image

30 років "Атланту", синхронно з 30-ма роками незалежності України!
Це рівень!
Ви реально круті! Ціную Вашу відданість клієнтському досвіду!
Вітаю Атлант-М з вашим 30-тиріччям!

Завжди з Вами, Ваш клієнт!

Роман.

Найкраща команда, справжні професіонали. Колектив, до якого хочеться завітати не тільки коли проблеми з автомобілем, але і просто так, для людського спілкування.

Бажаю колективу процвітання, ще більшого розвитку та всього найкращого!

Віктор Іванович, клієнт компанії.

Image

 Привітання від автоцентрів "Атлант-М" в Україні